Poděkování za pomoc při akci

5. 10. 2013

Mateřská škola, Speciální základní škola a Praktická škola, Hradecká 1231, Hradec Králové, 500 03

Součástí je : Mateřská škola Slunečnice, Markovická 621, Hradec Králové, 500 03

Věc: Poděkování za dopomoc na akci

Dne 19.9.2013 v MŠ Slunečnice proběhla akce:

„Zahrada MŠ Slunečnice otevřená aneb pojďte si s námi hrát!“

Program:

V dopoledních hodinách byla akce určena pozvaným hostům. Jednalo se o společné hraní a poznávání se dětí z  MŠ Klíček – třída Oranžový klíček, oční  MŠ Lentilka, jedna třída ze SZŠ s paní učitelkou Friebovou a přípravná třída s paní uč. Richterovou.

Pro děti byly připraveny  na naší velké zahradě tři stanoviště:

Procvičení všech smyslů – aneb jedeme mašinkou do tunelu

Sportování v přírodě – skákání v pytlích, prolézání tunelem, zdolávání kopce apod.

Dopravní hřiště – jízdu na šlapadlech, odrážedlech, kolech a traktorech.

S paní učitelkou Tillovou byla domluvena dopomoc studentů (přibližně 25 studentů – jedna třída) na akci. Jednalo se o studenty  z OA, SPgŠ, VOŠ cestovního ruchu a JŠ s právem státní zkoušky, s.r.o. se sídlem Hradec Králové, SNP 170.

Ti se rozdělili  do skupin k jednotlivým třídám z MŠ. Snažili se o zaujetí dětí úkoly na stanovištích – rozvíjení smyslů, sportování i na dopravním hřišti. Dopomáhali s různými úkoly, rozvíjeli hru (čerpání benzínu u pumpy, policista), snažili se dbát i o samostatnost  a  bezpečnost dětí.

Chválíme a děkujeme paní učitelce  Tillové  za uskutečněnou akci i studenty za jejich projevenou snahu i zájem pomoci  ve speciální MŠ Slunečnice.

L.Veselá

Zástupkyně ředitele školy pro MŠ Slunečnice